„Dzięki przeciwbólowemu działaniu Salli S mój prawie 15-letni, 40 kg pies jeszcze żyje i właśnie wdrapał się na fotel. Wszystkie inne leki zawiodły.”
 

P. Małgorzata Prokopowicz

„Środek polecił nam weterynarz jako przeciwbólowy i przeciwzapalny ponieważ u naszego 12 letniego psa zdiagnozowano nowotwór płuc. Już po 2 dniach było widać znaczącą poprawę w zachowaniu psa, przestał pojękiwać w nocy w trakcie snu, wrócił apetyt i nawet na spacerze aż tak się nie męczy.”
 

P. Dariusz Chojnowski

„Mam 12 letniego owczarka szkockiego. Kończymy właśnie 1-sze opakowanie i jestem pod wrażeniem skuteczności. Pies jakby ma więcej siły na spacerach, nie popiskuje w ciągu dnia. Wcześniej brał inne preparaty, ale jestem pewna, że Salli S zadziałało najskuteczniej.”
 

P. Ilona Windak

Kiwi & Tekla rekomendują:
„Produkt Salli S. polecił mi lekarz weterynarii. Obecnie stosuje go u dwóch moich starszych psów, które mają zwyrodnienia stawów związne z wiekiem.
Kiwi (13 lat, 6 kg, zwyrodnienia stawów barkowych i odcinka lędźwiowego kręgosłupa)
Tekla (16 lat, 40 kg zwyrodnienia stawów biodrowych)
Obydwie suczki, od dłuższego czasu musiały mieć stosowaną w sposób ciągły terapię przeciwbólowa i przeciwzapalną, z uwagii na bolesne kulawizny i nawracające zapalenia stawów. Problemy sprawiało im wstawanie, chodzenie po schodach, samodzielne wskoczenie na ulubiony fotel czy kanapę, a dłuższe spacery kończyły się zazwyczaj nagłą wizytą u weterynarza. 
Niestety, bez terapii przeciwbólowej i suplementacji stawów, suczki nie mógłby samodzielnie się poruszać. Równocześnie podawane leki miały negatywny wpływ na wyniki badań krwi, a zwłaszcza parametry wątrobowe. Zdarzały się też biegunki, bóle brzucha, brak apetytu.

Już po pierwszym tygodniu podawania Salli S zgodnie z zaleceniami weterynarza, zauważyłam u obydwu psów znaczącą poprawę. Suczki zrobiły się aktywniejsze na spacerach, objawy bólowe i kulawizny łap ustąpiły, wskoczenie na kanapę czy fotel przestało być dla nich problemem, chętniej też wchodziły w interakcje z innymi psami czy ludźmi, zaczęły wykazywać chęć zabawy.
Obecnie po dwóch miesiącach, podawania Salli S objawy bólowe i nawracające zapalania stawów ustąpiły, a zakres możliwości ruchowych psów znacznie się zwiększył. Pomimo podeszłego wieku, sunie znów mogą chodzić na dłuższe spacery, mają zdecydowanie więcej siły i chęci do życia. W chwili obecnej nie mają niepokojących objawów ze strony układu pokarmowego, a wyniki badań krwi uległy znaczącej poprawie. Jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania Salli S u moich psów. Polecam Państwa produkt wszystkim, którzy posiadają psy wymagające stałej terapii przeciwbólowej i przeciwzapalanej.”

P. Aleksandra Wnuk