„Chciałam napisać coś od siebie a raczej od mojego psa Selima, wspomnę że Sali jest z nami od 5 lat. Selim ma 11 lat i lekko ponad 60 kg w typie borzoja. Nie raz były problemy z nogą a to złamana puzniej kulawizna na zmianę pogody a to źle skoczył a to za dużo się naspacerowal. Zaczęłam podawać Sali wspomnę że skutków ubocznych nie było nigdy negatywnych pozytywne owszem. Stosowałam dziesiątki preparatów na stawy zawsze coś nie tak …wymioty biegunka …nie działały …nie chciał zjeść. Z sali takiego problemu niema. Ten email jest napisany pod wpływem dzisiejszego dnia….spacerując wieczorem kilka dni wcześniej z psem pomyślałam że już raczej w swoim życiu (chodź jest zdrowy) nad swoje ulubione jezioro oddalone o parę kilometrów nie pójdzie bo daleko bo pewnie nogi będą boleć. Dzisiaj wrucilam z pracy o 19.00 a mąż mówi, że Selim był nad jeziorem on nie poszedł on tam pobiegł i to w obie strony. Gdy mi opowiadał jaki Selim był tam szczęśliwy to aż chciało mi się płakać. Wiem że to zasługa sali że mimo swojego wieku nogi ma silne i niosą go tyle lat do przodu. Chcialam podziękować firmie Sali za to, że dla takich ludzi jak ja dają szczęście bo niema nic lepszego dla właściciela psa jak patrzenie na jego szczęście jak ma siłę na spacer jak wstaje z posłania bez kulawizny i skacze w domu po kanapach. Nie wyobrażamy sobie żeby mogło zabraknąć Sali. DZIEKUJEMY.”
 

P. Anna Przybyłowska

„Dzięki przeciwbólowemu działaniu Salli S mój prawie 15-letni, 40 kg pies jeszcze żyje i właśnie wdrapał się na fotel. Wszystkie inne leki zawiodły.”
 

P. Małgorzata Prokopowicz

„Środek polecił nam weterynarz jako przeciwbólowy i przeciwzapalny ponieważ u naszego 12 letniego psa zdiagnozowano nowotwór płuc. Już po 2 dniach było widać znaczącą poprawę w zachowaniu psa, przestał pojękiwać w nocy w trakcie snu, wrócił apetyt i nawet na spacerze aż tak się nie męczy.”
 

P. Dariusz Chojnowski

„Mam 12 letniego owczarka szkockiego. Kończymy właśnie 1-sze opakowanie i jestem pod wrażeniem skuteczności. Pies jakby ma więcej siły na spacerach, nie popiskuje w ciągu dnia. Wcześniej brał inne preparaty, ale jestem pewna, że Salli S zadziałało najskuteczniej.”
 

P. Ilona Windak

Kiwi & Tekla rekomendują:
„Produkt Salli S. polecił mi lekarz weterynarii. Obecnie stosuje go u dwóch moich starszych psów, które mają zwyrodnienia stawów związne z wiekiem.
Kiwi (13 lat, 6 kg, zwyrodnienia stawów barkowych i odcinka lędźwiowego kręgosłupa)
Tekla (16 lat, 40 kg zwyrodnienia stawów biodrowych)
Obydwie suczki, od dłuższego czasu musiały mieć stosowaną w sposób ciągły terapię przeciwbólowa i przeciwzapalną, z uwagii na bolesne kulawizny i nawracające zapalenia stawów. Problemy sprawiało im wstawanie, chodzenie po schodach, samodzielne wskoczenie na ulubiony fotel czy kanapę, a dłuższe spacery kończyły się zazwyczaj nagłą wizytą u weterynarza. 
Niestety, bez terapii przeciwbólowej i suplementacji stawów, suczki nie mógłby samodzielnie się poruszać. Równocześnie podawane leki miały negatywny wpływ na wyniki badań krwi, a zwłaszcza parametry wątrobowe. Zdarzały się też biegunki, bóle brzucha, brak apetytu.

Już po pierwszym tygodniu podawania Salli S zgodnie z zaleceniami weterynarza, zauważyłam u obydwu psów znaczącą poprawę. Suczki zrobiły się aktywniejsze na spacerach, objawy bólowe i kulawizny łap ustąpiły, wskoczenie na kanapę czy fotel przestało być dla nich problemem, chętniej też wchodziły w interakcje z innymi psami czy ludźmi, zaczęły wykazywać chęć zabawy.
Obecnie po dwóch miesiącach, podawania Salli S objawy bólowe i nawracające zapalania stawów ustąpiły, a zakres możliwości ruchowych psów znacznie się zwiększył. Pomimo podeszłego wieku, sunie znów mogą chodzić na dłuższe spacery, mają zdecydowanie więcej siły i chęci do życia. W chwili obecnej nie mają niepokojących objawów ze strony układu pokarmowego, a wyniki badań krwi uległy znaczącej poprawie. Jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania Salli S u moich psów. Polecam Państwa produkt wszystkim, którzy posiadają psy wymagające stałej terapii przeciwbólowej i przeciwzapalanej.”

P. Aleksandra Wnuk