Pani prezes Sali P.S.A.

Sali p.s.a.

W zakładce „O NAS” powinny być zdjęcia jakiegoś wieżowca lub linii produkcyjnej z mnóstwem zębatek i górą tabletek…
 
My jednak wolimy żebyście się uśmiechnęli i dlatego wstawiamy autentyczne zdjęcie Pani Prezes.

😁

Internet jednak rządzi się swoimi prawami, więc wstawiamy również trochę oficjalnych informacji o nas:

Sali P.S.A. – producent preparatów dla zwierząt

Salli & Catti to polskie marki preparatów dla zwierząt, które powstały 5 lat temu z miłości do czworonogów i w trosce o spokój kochających je opiekunów. Tworzymy najwyższej jakości organiczne preparaty dla zwierząt, które wspierają ich zdrowie, prawidłowy rozwój, a także są pomocne w walce z wieloma przewlekłymi schorzeniami. Produkty Salli & Catti powstają wyłącznie w oparciu o naturalne, całkowicie bezpieczne dla czworonożnych pupili składniki. Nad ich formułami pracujemy wspólnie z doświadczonymi lekarzami weterynarii.

Bezpieczne, organiczne preparaty dla zwierząt 

W naszych organicznych preparatach weterynaryjnych Salli & Catti wykorzystujemy substancje czynne ekstrahowane z roślinnych źródeł. Przykładowo, Salli + powstaje na bazie salicyny – glikozydu fenolowego pozyskiwanego z kory wierzby. Substancja ta jest łatwo przyswajalnym cukrem złożonym, metabolizowanym w organizmie psów do kwasu salicylowego. Podobnie jak syntetyczny kwas acetylosalicylowy (czyli aspiryna) ma on silne właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne, ale jest zdecydowanie łagodniejszy dla układu pokarmowego.

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników o udowodnionej skuteczności (porównywalnej lub wyższej niż w przypadku syntetycznych związków) preparaty dla zwierząt Salli & Catti można podawać czworonogom bez ryzyka niepożądanych skutków ubocznych. Nie bez znaczenia jest także fakt, że tworzone z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii suplementy są całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Doświadczony producent suplementów dla psów

Sali P.S.A. zbudowało swoją pozycję na rynku jako producent suplementów dla psów. Tworzone z myślą o tych czworonogach preparaty weterynaryjne odpowiadają na szereg spośród ich szczególnych potrzeb. Są pomocne w leczeniu takich częstych psich dolegliwości, jak:

  • zwyrodnienia stawów,
  • choroby serca i układu krążenia,
  • kaszel kenelowy (zakaźne zapalenie oskrzeli i tchawicy),
  • zapalenie spojówek,
  • rany po bójkach z innymi czworonogami.

Preparaty weterynaryjne Salli & Catti to idealne uzupełnienie psiej apteczki. W zależności od przeznaczenia, można bezpiecznie stosować je w nagłych wypadkach (na przykład ostrych stanach zapalnych), by uśmierzyć cierpienie pupila do chwili wizyty u lekarza weterynarii. Po konsultacji ze specjalistą wybrane suplementy można na stałe włączyć do psiej diety. Są odpowiednie w długotrwałych terapiach przeciwzapalnych, np. przy przewlekłych chorobach narządu ruchu. 

Produkujemy również suplementy dla kotów – i nie tylko!

Preparaty dla psów Salli stosowane są z sukcesem w praktykach weterynaryjnych, przynosząc ulgę w cierpieniu wielu pacjentom, zwłaszcza tym, u których z różnych względów niewskazane jest stosowanie leków syntetycznych. W związku z tym producent suplementów dla psa postanowił poszerzyć swoją ofertę i skierować ją także do kocich opiekunów. Preparaty z salicyną są bowiem nieodpowiednie dla kotów. Dla tych czworonogów powstała osobna linia Catti, pomocna w leczeniu typowych kocich problemów zdrowotnych.

Jednym z powszechnych schorzeń u kotów są stany zapalne dróg moczowych. Mogą one mieć wiele przyczyn, z behawioralnymi włącznie. Bardzo często jednak powodem dolegliwości jest zakażenie bakterią E. Coli, oporną na antybiotykoterapię. Preparat Catti M skutecznie radzi sobie z patogenami zagnieżdżonymi w nabłonku pęcherza moczowego, uwalniając kota od nawracających zakażeń o wyjątkowo uciążliwym i bolesnym przebiegu.

Producent suplementów dla zwierząt Sali P.S.A. nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami, nie tylko dla domowych pupili, ale też np. dla koni. Dzięki temu troskliwi opiekunowie i hodowcy mogą jeszcze lepiej zadbać o swoich podopiecznych.

Z całego serca życzymy wszystkim zdrowia !