Boli? Dość tego!

salli s - organiczne tabletki na stawy dla psów

Tabletki na stawy dla Twojego psa?  Szukasz skutecznego rozwiązania?

Jeśli zauważasz u swojego psa objawy takie jak:

 • przewlekłe bóle stawów
 • kulawizny
 • młodzieńcze zapalenie kości

Salli S jest po to by mu pomóc. Znowu będzie można pójść na spacer bez bólu, a Tobie przestanie się serce krajać.

Salli S jest przeznaczone do wsparcia organizmu psa w długotrwałych terapiach przeciwzapalnych. Preparat można stosować nawet w wielomiesięcznych kuracjach.

Preparat organiczny, nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych, jest bezpieczny dla wątroby pacjenta oraz jego nerek i przewodu pokarmowego.

PROBLEMY Z NARZĄDEM RUCHU U PSÓW SĄ POWSZECHNE

40% psów seniorów cierpi z tego powodu, można temu zapobiegać

Jeżeli zauważasz pierwsze symptomy problemu, czyli np.: Twój pies ma objawy takie jak: problemy ze wstawaniem, wchodzeniem na schody albo kucaniem „za potrzebą” to potrzebna jest Twoja reakcja.

Może to oznaczać początki psiego reumatyzmu albo innych zwyrodnień stawów u psa.

Bóle stawów spowodowane początkowym RZS-em ( Reumatoidalne Zapalenie Stawów) u psa można łatwo zwalczyć dzięki tabletkom na stawy dla psów – Salli S. Preparat można zaliczyć do naturalnych metod zwalczania problemu zwyrodnieniowego. Są to ziołowe czyli organiczne  tabletki przeznaczone do terapii związanych z przewlekłymi stanami zapalnymi. Skład preparatu to dwa naturalne środki.

 1. Pierwszy to wyciąg wierzbowy standaryzowany na 30% salicyny (więcej o działaniu salicyny możesz przeczytać na stronie opisującej badania nad salicyną przeprowadzonymi na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
 2. Drugi składnik to żywica Boswelli Serrata czyli Kadzidłowca. Preparat z żywicy, który stosujemy jest standaryzowany na 65% kwasu bosweliowego (więcej o działaniu kwasu bosweliowego możesz przeczytać na stronie o zastosowaniu Boswelli w weterynarii).

Tabletki Salli S są przeznaczone do długotrwałych zastosowań, ponieważ są bezpieczne dla wątroby, śluzówki żołądka oraz nerek.

Opinie lekarzy

WIĘCEJ OPINII I REKOMENDACJI

Zalecany sposób podawania oraz skład preparatu

dzięki temu osiągniesz upragniony rezultat
Preparat skutecznie wspomaga gdy organizm zwalcza przewlekłe stany zapalne

Tabletki na stawy dla psów Salli S są oparte na najwyższej jakości wyciągu wierzbowym standaryzowanym na 30% salicyny oraz ekstrakcie Boswellia Serrata standaryzowanym na 65% kwasów bosweliowych.

📘 Przeczytaj studium przypadku (3 minuty lektury, które mogą przynieść szybką ulgę Twojemu psu).

Zalecenia do sposobu podawania:
 • Dawkowanie nasycające: 1 tabletka na 20 kg masy ciała 2 razy dziennie (okres 7 dni).
 • Dawkowanie podtrzymujące: 1 tabletka na 20 kg masy ciała 1 raz dziennie.

UWAGA: Najlepsze rezultaty osiągniesz podając psu preparat po wysokotłuszczowym posiłku. W przypadku żywienia karmą suchą należy go podawać z tłuszczem np. olejem lub oliwą.

Ze względu na brak stwierdzonych skutków ubocznych stosowania wyciągów wierzbowych oraz ekstraktu Boswellia Serrata, nie ma ograniczeń w czasie podawania.

Składniki aktywne w jednej tabletce:
 • 250 mg wyciągu wierzbowego standaryzowanego na min. 30% salicyny,
 • 250 mg ekstraktu Boswellia Serrata standaryzowanego na 65% kwasów bosweliowych,
 • 40 mg witaminy C

Opakowanie zawiera 60 tabletek o formule przyspieszającej przyswajanie substancji aktywnych.

MINIMALNY CZAS TRWANIA TERAPII 0 DNI

SKUTECZNOŚĆ PRZY ZATOSOWANIU ZALECEŃ PODAWANIA 0 %

WAŻNE:

Ziołowe tabletki na stawy dla psów – Salli S, działają inaczej niż izolowane substancje syntetyczne takie jak ASA (kwas acetylosalicylowy).
W przypadku preparatów Salli podajemy zwierzęciu prekursor w postaci glikozydu fenolowego o nazwie „salicyna”. Jest to cukier złożony, który jest łatwo wchłaniany w jelitach, a dopiero wątroba metabolizuje go do postaci aktywnej czyli kwasu salicylowego.. W związku z powyższym na efekt terapeutyczny musimy poczekać trochę dłużej – od 4 godzin do nawet kilku dni w zależności od indywidualnej szybkości metabolicznej pacjenta.

✅  ISTOTNA INFORMACJA DLA OSÓB STOSUJĄCYCH Salli S OD DŁUŻSZEGO CZASU:

W ostatniej partii preparatu Salli S zrezygnowaliśmy ze stosowania warstwy powlekającej. Obecnie tabletki szybciej rozpadają się w przewodzie pokarmowym psa, a substancje aktywne są szybciej przyswajane. Nowe tabletki różnią się kolorem od starszych partii.

Gwarancja skuteczności

W PROSTYCH SŁOWACH

Tabletki na stawy dla psów Salli S są skutecznym środkiem wspomagającym, gdy organizm psa zwalcza przewlekłe stany zapalne. Zalecane są szczególnie dla psów seniorów, borykających się z problemami chorób narządu ruchu.

Z weterynaryjnego doświadczenia klinicznego wynika, że w 9 na 10 przypadków  Salli S jest skutecznym środkiem poprawiającym jakość życia psów. W związku z tym zdecydowaliśmy się dać gwarancję na skuteczność terapii preparatem Salli S.

Gwarancja jest prosta:
 • jeżeli po 14 dniach podawania tabletek Salli S zgodnie z zaleceniami Twój pies nie odczuwa poprawy – zwracamy pieniądze bez pytania (trzeba odesłać butelkę po preparacie).

Wykluczenia – w tych przypadkach tabletki Salli S nie zadziałają (a my w tych przypadkach nie zwracamy pieniędzy za zakup):

 • zaawansowana spondyloza (zrośnięte kręgi),
 • osłabione przewodnictwo nerwowe,
 • zerwane więzadła,
 • niesystematyczne podawanie
WARUNKI GWARANCJI NA SKUTECZNOŚĆ TERAPII
Tabletki na stawy dla psów - Gwarancja Salli S
Bobo - pies któremu pomogły tabletki na stawy dla psów Salli S

Historia jednego psa

IMIENIEM BOBO

PRZESŁANA NAM PRZEZ P. M.M. PROKOPOWICZ (2018 r.)

„10 września piszę do lekarza weterynarii prowadzącego naszego seniora rozpaczliwego smsa.
– Doktorze, co robić, gdy leki przestały działać po upływie niecałych trzech tygodni? Bobowi doskwiera ból. Ratunku!
Wyjaśniam, że oprócz dotychczasowych problemów z kręgosłupem i stawami tylnych łap pojawiły się nowe, takie jak kulawizna przednich łap, tkliwość przy dotyku, częste potykanie się, ogólna niechęć do poruszania się, zmniejszone napięcie mięśni (stał się ciężki) i apatia…”

CZYTAJ CO WYDARZYŁO SIĘ DALEJ... 🙂

1 SZT.

85

ZAKUP Z GWARANCJĄ

3 SZT.

217

OSZCZĘDNOŚĆ: 38 ZŁ