O psia chrząstka!

kapsułki z glukozaminą na stawy dla psów

Glukozamina z boswellią – skuteczny preparat na stawy dla psów.

Jeżeli masz psa, który cierpi na:

  • Przewlekłe choroby narządu ruchu skutkujące zwyrodnieniami stawów i ubytkami chrząstki stawowej

Salli BG jest przeznaczone do długotrwałego wspierania organizmu w terapii przeciwzapalnej oraz odbudowie chrząstki oraz mazi stawowej. Preparat można stosować nawet w wielomiesięcznych kuracjach.

Nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych, jest bezpieczny dla wątroby pacjenta oraz jego nerek i przewodu pokarmowego.

DEGRADACJA CHRZĄSTKI I MAZI STAWOWEJ TO POWSZECHNY PROBLEM, SZCZEGÓLNIE U PSÓW „DOBRZE ODŻYWIONYCH” 🙂

W TAKICH PRZYPADKACH KONIECZNA JEST SUPLEMENTACJA GLUKOZAMINĄ

Jeżeli taki problem dotyka Twojego podopiecznego, to jest niezbędne aby dostarczyć jego organizmowi składników, które ułatwią mu odbudowę mazi i chrząstki. Jednym z takich składników jest glukozamina. Można ją dostarczyć karmiąc psa owocami morza :). Jednak wygodniej i taniej jest zastosować preparat z glukozaminą na stawy dla psów.

Organizm, na szczęście, ma olbrzymie zdolności samoleczenia! Wystarczy mu nie przeszkadzać. Jednym z podstawowych działań, które należy zastosować jest zmiana diety na pełnowartościową czyli np.: BARF.

Pomoże to w opanowaniu problemów z nadmierną wagą czyli zbyt obciążonymi stawami. Oprócz diety warto zastosować suplementację chlorowodorkiem glukozaminy, czyli łatwo przyswajalną formą glukozaminy. Badania dowodzą, że podawanie chlorowodorku glukozaminy ma znaczący wpływ na odbudowę chrząstki i mazi stawowej. Chlorowodorek glukozaminy jest głównym składnikiem preparatu Salli BG. Warto jednak rozpoczęcie suplementacji tym preparatem poprzedzić miesięcznym podawaniem Salli S. Dzięki temu spowodujemy, że glukozamina będzie dostarczana po zmniejszeniu stanu zapalnego i efekty będą znacznie lepsze!

Opinie lekarzy

WIĘCEJ OPINII I REKOMENDACJI

Zalecany sposób podawania oraz skład preparatu

dzięki temu osiągniesz upragniony rezultat
Glukozamina na stawy dla psów czyli kapsułki Salli BG skutecznie wspomagają gdy organizm psa zwalcza przewlekłe stany zapalne oraz odbudowuje tkankę chrzęstną.

Preparat Salli BG jest oparty na najwyższej jakości chlorowodorku glukozaminy oraz ekstrakcie Boswellia Serrata standaryzowanym na 65% kwasów bosweliowych. Najlepsze rezultaty stosowania osiągniemy wcześniej podając preparat Salli S. Dzięki temu zmniejszymy stan zapalny, a glukozamina będzie się lepiej przyswajała!

📘 Przeczytaj studium przypadku (3 minuty lektury, które mogą przynieść szybką ulgę Twojemu psu).

Zastosowanie:
  • Przewlekłe choroby narządu ruchu skutkujące zwyrodnieniami stawów i ubytkami chrząstki stawowej,
Zalecenia do sposobu podawania:
  • Dawkowanie nasycające: 1 kapsułka na 10 – 20 kg masy ciała 2 razy dziennie przez pierwsze 14 dni
  • Dawkowanie podtrzymujące: 1 kapsułka na 10 – 20 kg masy ciała 1 raz dziennie.
  • Minimalny okres kuracji to 45 dni.

UWAGA: Najlepsze rezultaty osiągniesz podając psu preparat po wysokotłuszczowym posiłku. W przypadku żywienia karmą suchą należy go podawać z tłuszczem np. olejem lub oliwą.

Składniki aktywne w jednej kapsułce:
  • 200 mg chlorowodorku glukozaminy,
  • 100 mg ekstraktu Boswellia Serrata standaryzowanego na 65% kwasów bosweliowych,
  • 20 mg witaminy C,
  • 3,11 mg tlenku cynku

Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

MINIMALNY CZAS TRWANIA TERAPII 0 DNI

SKUTECZNOŚĆ PRZY ZATOSOWANIU ZALECEŃ PODAWANIA 0 %

WAŻNE:

Preparat Salli BG, dzięki wysokiej dawce składników aktywnych wykazuje wysoką skuteczność terapeutyczną. Glukozamina HCL jest najłatwiej przyswajalną formą substancji, która w sposób skuteczny wpływa na odbudowę mazi stawowej. Kwasy bosweliowe zwalczają stan zapalny stawu. Synergiczne działanie obu substancji przynosi wspaniałe rezultaty dla naszych obolałych pupili. Jest jednak bardzo ważne, aby oprócz podawania preparatów Salli, stosować u chorych psów zrównoważoną dietę np.: BARF.

1 SZT.

84

NA ZDROWIE!

1 SZT.

151,20

NA ZDROWIE!

3 SZT.

214,20

NA ZDROWIE!