„Preparaty Salli stosuje u pacjentów wymagających długotrwałej kuracji przeciwzapalnej. Z mojej praktyki wynika, że preparaty te wykazują wysoką skuteczność w poprawie jakości życia starszych psów.”

dr n. wet. chirurg ortopeda Igor Bissenik / Warszawa

„Preparaty Salli i Catti wykorzystuję w zastosowaniach przeciwzapalnych. Z moich doświadczeń wynika, że dają one bardzo dobre rezultaty szczególnie w długotrwałych terapiach.”

lek. wet. Włodzimierz Jachman / Łódź

„Preparaty Salli stosuje od 1,5 roku w mojej praktyce. Długo zastanawiałem się jak je zarekomendować. 
Teraz mogę ze spokojem polecić preparat Salli S, który przynosi ulgę psom z problemami ruchu, jednocześnie nie obciążając wątroby czy żołądka . W starszym wieku to problem powszechny. Podstawowa zasada to konsekwencja w stosowaniu i stały kontakt z lekarzem weterynarii. Efekt poprawy życia psa zapewniony.
Np. suka lat 14 labrador z Warszawy. Po 14 dniowej kuracji Salli S pies porusza się sprawnie. Spacery są znacznie dłuższe , a właścicielka jest szczęśliwa, że sunia ma drugą młodość. Pozdrawiam Lunę.”

lek. wet. Andrzej Mastalerz / Mińsk Mazowiecki

„W naszej praktyce weterynaryjnej 9 na 10 pacjentów jest zadowolonych z efektów stosowania Salli S.”

lek. wet. Gabor Kamiński / Konstancin Jeziorna

„Preparaty Salli stosujemy w naszej praktyce od poczatku wprowadzenia ich na rynek. Do tej pory od pacjentów słyszymy wyłacznie pozytywne opinie na ich temat.”

lek. wet. specjalista chirurg Rafał Koralewski / Góra Kalwaria

„Stosowanie Salli S daje znakomite rezultaty w długotrwałej terapii przeciwzapalnej.”

lek. wet. specjalista chorób psów i kotów Jarosław Zajączkowski / Warszawa

„W mojej praktyce weterynaryjnej Salli S daje znakomite efekty w długotrwałej terapii przeciwzapalnej, szczególnie u starszych psów duzych ras.”

lek. wet. Tadeusz Ratkowski

„Z mojego doświadczenia wynika, że Salli S daje świetne rezultaty w kuracji młodzieńczego zapalenia kości.”

lek. wet. Anna Wysmolińska / Warszawa

„Preparaty Salli wykorzystuje w leczeniu psów z niedostatkami ruchowymi. Z mojego doświadczenia wynika, że wykazują się one bardzo wysoką skutecznością terapeutyczną.”

lek. wet. Zbigniew Kaszczyszyn / Wrocław

„Salli to ważna i skuteczna pomoc w terapii przeciwbólowej u pacjentów wrażliwych na syntetyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne.”

lek. wet. specjalista radiologii weterynaryjnej Adam Pietroń / Warszawa

„W mojej praktyce weterynaryjnej Salli S okazało się wartościowym zamiennikiem syntetycznych leków NLPZ.”

lek. wet. Maria Szperlich-Poppe / Warszawa

„Preparaty Salli polecam dla starszych psów z trudnościami w poruszaniu.”

lek. wet. Anna Pomianowska / Łomianki

„Z naszej praktyki lekarskiej wynika, że stosowanie preparatów Sali, przynosi niezwykłe rezultaty w poprawie jakości życia naszych pacjentów.”

lek. wet. Małgorzata Ziółkowska / Warszawa

Kiwi & Tekla rekomendują:
„Produkt Salli S. polecił mi lekarz weterynarii. Obecnie stosuje go u dwóch moich starszych psów, które mają zwyrodnienia stawów związne z wiekiem.
Kiwi (13 lat, 6 kg, zwyrodnienia stawów barkowych i odcinka lędźwiowego kręgosłupa)
Tekla (16 lat, 40 kg zwyrodnienia stawów biodrowych)
Obydwie suczki, od dłuższego czasu musiały mieć stosowaną w sposób ciągły terapię przeciwbólowa i przeciwzapalną, z uwagii na bolesne kulawizny i nawracające zapalenia stawów. Problemy sprawiało im wstawanie, chodzenie po schodach, samodzielne wskoczenie na ulubiony fotel czy kanapę, a dłuższe spacery kończyły się zazwyczaj nagłą wizytą u weterynarza. 
Niestety, bez terapii przeciwbólowej i suplementacji stawów, suczki nie mógłby samodzielnie się poruszać. Równocześnie podawane leki miały negatywny wpływ na wyniki badań krwi, a zwłaszcza parametry wątrobowe. Zdarzały się też biegunki, bóle brzucha, brak apetytu.

Już po pierwszym tygodniu podawania Salli S zgodnie z zaleceniami weterynarza, zauważyłam u obydwu psów znaczącą poprawę. Suczki zrobiły się aktywniejsze na spacerach, objawy bólowe i kulawizny łap ustąpiły, wskoczenie na kanapę czy fotel przestało być dla nich problemem, chętniej też wchodziły w interakcje z innymi psami czy ludźmi, zaczęły wykazywać chęć zabawy.
Obecnie po dwóch miesiącach, podawania Salli S objawy bólowe i nawracające zapalania stawów ustąpiły, a zakres możliwości ruchowych psów znacznie się zwiększył. Pomimo podeszłego wieku, sunie znów mogą chodzić na dłuższe spacery, mają zdecydowanie więcej siły i chęci do życia. W chwili obecnej nie mają niepokojących objawów ze strony układu pokarmowego, a wyniki badań krwi uległy znaczącej poprawie. Jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania Salli S u moich psów. Polecam Państwa produkt wszystkim, którzy posiadają psy wymagające stałej terapii przeciwbólowej i przeciwzapalanej.”

P. Aleksandra Wnuk

„Dzięki przeciwbólowemu działaniu Salli S mój prawie 15-letni, 40 kg pies jeszcze żyje i właśnie wdrapał się na fotel. Wszystkie inne leki zawiodły.”

P. Małgorzata Prokopowicz

„Środek polecił nam weterynarz jako przeciwbólowy i przeciwzapalny ponieważ u naszego 12 letniego psa zdiagnozowano nowotwór płuc. Już po 2 dniach było widać znaczącą poprawę w zachowaniu psa, przestał pojękiwać w nocy w trakcie snu, wrócił apetyt i nawet na spacerze aż tak się nie męczy.”

P. Dariusz Chojnowski

„Mam 12 letniego owczarka szkockiego. Kończymy właśnie 1-sze opakowanie i jestem pod wrażeniem skuteczności. Pies jakby ma więcej siły na spacerach, nie popiskuje w ciągu dnia. Wcześniej brał inne preparaty, ale jestem pewna, że Salli S zadziałało najskuteczniej.”

P. Ilona Windak

SZKODA ZWLEKAĆ!

Moglibyśmy w tym miejscu umieścić jeszcze dużo innych rekomendacji ale zamiast tego dajemy GWARANCJĘ SKUTECZNOŚCI TERAPII. Jeżeli Salli S nie przyniesie oczekiwanego skutku zwrócimy wydane pieniądze.