Koszyk

Facebook Salli & Catti

Pigułki nierozłączki

Jeśli zauważasz któryś z symptomów wymienionych poniżej, znaczy to, że Twój pies wymaga kuracji związanej z problemami stawowymi.❗️

  1. Kulawizna, „ciągnięcie” łapy. Jeśli zauważysz takie zachowanie psa to jest to nieomylny znak bolesności związanej z artretyzmem.
  2. Sztywność. Czasami zdarza się, że ktoś uważa sztywność stawów za normalny objaw starzenia psa. To błąd. Sztywność – ewidentny objaw bólowy u psa.
  3. Spowolnienie. Twój pies zaprzestaje biegania. Może chodzić bez problemu, ale kiedy zaprzestanie biegania to znaczy, że ma problemy z bólem pod większym obciążeniem.
  4. Trudności ze wstawaniem. Szczególnie z rana. Walka o powstanie z legowiska. Jasna oznaka odczuwania bólu.
  5. Trudności ze skakaniem lub wspinaniem się. Twój pies ma trudności z wchodzeniem na schody lub wskoczeniem na ulubioną kanapę? Na pewno boli…

⚠️ Jeśli jest bardzo źle – idź do lekarza. Lekarz poda lek przeciwbólowy, żeby natychmiast przynieść psu ulgę.⚠️

❗️Niestety, długotrwałe podawanie syntetycznych leków NLPZ (Niesterydowych Leków Przeciw Zapalnych) jest obarczone wysokim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych – np.: upośledzeniem działania wątroby.

❇️ Dlatego:

🔵 Dla przedłużenia kuracji przeciwzapalnej i przeciwbólowej zastosuj Salli S. Po 2 tygodniach podawania Salli S i zaleczeniu stanów zapalnych dołącz:

🔵  Salli BG – preparat, którego głównym składnikiem jest chlorowodorek glukozaminy. Większość preparatów “chondro-protetycznych” dostępnych na rynku oparta jest na siarczanie glukozaminy. Różnica to łatwość przyswajania tej substancji. Postać chlorowodorku jest znacznie łatwiej “biodostępna”. Przyswaja się znacznie łatwiej. Glukozamina to cukier złożony. Jest on “budulcem” chrząstki, śluzówki i mazi stawowej.

✅ W przypadku problemów ze stawami glukozamina jest ważnym elementem, który ułatwia organizmowi psa odbudować np. zdegenerowaną chrząstkę.

Salli BG zawiera również kwas bosweliowy, to znaczy, że działa również wspierająco przy stanach zapalnych!

🐦🐤 Pamiętajcie o papużkach nierozłączkach 😍

Jeśli macie jedną, to musicie wstawić jej do klatki przynajmniej jakieś lusterko, żeby nie czuła się samotnie.

Tak samo jest z Salli S. Przy problemach stawowych – nie może być zbyt długo samotne!

Życzymy wszystkim domownikom zdrowia❣️

CO O TYM MYŚLISZ?