Pierwsza pomoc!

Jeżeli posiadasz psa, który cierpi na:

  • Kaszel kenelowy
  • Jątrzące się rany
  • Zapalenia pęcherza
  • Zapalenia spojówek
  • Inne ostrzejsze stany zapalne

Salli + jest przeznaczone do wspierania organizmu psa, gdy ten zwalcza ostrzejsze stany zapalne.

Preparat organiczny, nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych, jest bezpieczny dla wątroby pacjenta oraz jego nerek i przewodu pokarmowego.

OBOWIĄZKOWY SKŁADNIK KAŻDEJ APTECZKI PIERWSZEJ POMOCY DLA PSA

Pierwsza pomoc dla psa – dobrze miec pod ręką środek, który wspomoże psa w nagłych przypadkach!

W trakcie opieki nad zwierzakiem zdarzają się przeróżne przypadki kiedy trzeba szybko zareagować na pojawiający się problem. Może to być przeziębienie objawiające się kaszlem, zapalenie spojówek, a może problem z trudno gojącą się raną po sprzeczce z psem sąsiada. Do tych wszystkich celów i setki innych służy Salli+. Jest to środek oparty na salicynie – organicznej substancji pozyskiwanej z kory wierzby. Salicyna jest polifenolem (nie stosować u kotów), który jest łatwo przyswajalny w przewodzie pokarmowym i  metabolizowany do postaci kwasu salicylowego. Substancja ta, to naturalna „aspiryna” jednak według badań działa 10-cio krotnie skuteczniej od syntetycznej i nie powoduje skutków ubocznych! Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, ściągająco i przeciwzakrzepowo. Jedna tabletka – wyjątkowo szerokie zastosowanie.

Jednym z najprzydatniejszych zastosowań Salli + jest wsparcie organizmu psa po operacji. Mogą w takim przypadku pojawić się problemy z trudno gojącą się raną pooperacyjną. Salli + wspomoże przy likwidacji obrzęków i dzięki swojemu szerokiemu działaniu spowoduje, szybsze gojenie. Salli + niezastąpione w nagłej potrzebie!

Jak bardzo skuteczna jest salicyna pozyskiwana z wierzby w w/w przypadkach możecie przeczytać w publikacji Czytelni Medycznej .

Opinie lekarzy

WIĘCEJ OPINII I REKOMENDACJI

Zalecany sposób podawania oraz skład preparatu

dzięki temu osiągniesz upragniony rezultat
Zalecenia do sposobu podawania:
  • Dawkowanie nasycające: 1 tabletka na 20 kg masy ciała 2 razy dziennie. (okres od 2 do 5 dni)
  • Dawkowanie podtrzymujące: 1 tabletka na 20 kg masy ciała 1 raz dziennie
Składniki aktywne w jednej tabletce:
  • 500 mg wyciągu wierzbowego standaryzowanego na min. 30% salicyny,
  • 80 mg witaminy C

Opakowanie zawiera 60 tabletek o formule przyspieszającej przyswajanie substancji aktywnych.

MINIMALNY CZAS TRWANIA TERAPII 0 DNI

SKUTECZNOŚĆ PRZY ZATOSOWANIU ZALECEŃ PODAWANIA 0 %

Ważne:

Preparat Salli+ to pierwsza pomoc dla psa. Nie jest przeznaczony do długotrwałych terapii, ponieważ posiada zwiększoną dawkę salicyny i w związku z tym działa silnie przeciwagregacyjnie. Nie zaleca się stosowania Salli + wraz z innymi środkami rozrzedzającymi krew. Preparaty organiczne takie jak Salli, działają inaczej niż izolowane substancje syntetyczne takie jak ASA (kwas acetylosalicylowy). W przypadku preparatów Salli podajemy zwierzęciu prekursor w postaci glikozydu fenolowego o nazwie „salicyna”. Jest to cukier złożony, który jest łatwo wchłaniany w jelitach, a dopiero wątroba metabolizuje go do postaci aktywnej czyli kwasu salicylowego.. W związku z powyższym na efekt terapeutyczny musimy poczekać od 2 do nawet kilku godzin w zależności od indywidualnej szybkości metabolicznej pacjenta.

1 SZT.

95

NA ZDROWIE!